Egy blog írása látszólag egyszerű: regisztrálsz egy felületen, belépsz, és írsz, a végén mentés, publikálás. A technika tényleg nem ördöngösség. Sokkal inkább a mögötte lévő motiváció és mondanivaló a fontos a folyamatossághoz. Van, hogy a blogger pácba kerül. De - mivel coachok veszik körül és maga is tanult ezt -azt a témáról- megoldja, "kimászik" a pácból, és újra ír. Úr ír.. Mondta Karinthy:). Ilyen egyszerű.
A Facebook is beindult, több, mint ezer követő várta a most felkerült kedves bejegyzést is. A poszt egy történetet mesél el: Norvégiában vagyunk,egy hideg buszmegállóban. Egy kb. 9 éves kisfiú ül a padon, kabát nélkül, láthatóan fázik. A buszmegállóba érkezők különbözőképpen reagálnak erre. Te mit tennél? Mit tenne egy coach? Mit tesz egy coach, ha "átvitt értelemben" fázós gyerekkel találkozik? Erről is beszélgetünk:), a posztot itt találjátok, a videóval:)!
Átmeneti vákuum után a Lemma- coaching blog most folytatódik, köszönjük követőink kitartását. MIről lesz szó a folytatásban? Néhány "képkocka" segítségével még felelevenítjük a februárban véget ért coach-képzés néhány óráját, elmesélünk egy-egy eszközt, találkozót, például a leggyakrabban vizsgára használt beszélgetést vezető lépéseket. Ha már vizsga, akkor egy exkluzív interjúval is készülünk, a most frissen vizsgázottakat kérdezzük élményeikről: hogy készültek, miből állt a vizsga, hogy élték meg, milyen eredménnyel végeztek és mihez kezdenek a végzettségükkel?
És bemutatkozik az új képzés, mikor indul, mi a tematikája? Mi benne a rendkívüli? Wiesner Edit, mester coach-ot, a képzés vezetőjét kérdezzük elsősorban, de bemutatkoznak a vendég-előadók is.
A képzés nagyon népszerű, a bevezető workshop-on nagyon sokan voltak. Meséljünk erről is? Részletek hamarosan, maradjatok velünk:)